Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

SIEMENS Relé zásuvné kompletní přístroj AC115V, 2 CO, LED modul, červená barva, patice

SIEMENS Relé zásuvné kompletní přístroj AC115V, 2 CO, LED modul, červená barva, patice

Značka
SIEMENS
Kód ELFETEX
11.298.599
EAN
4011209674714
Kód výrobce
LZS:RT4B4S15
Obrázek je pouze ilustrativní.

Informace o produktu

Informace o produktu

zásuvné relé kompletní přístroj 2 W, AC 115 V LED modul červený patice s logickým oddělením šroubová svorka vazební relé se zásuvným relé SIRIUS LZS pro galvanické oddělení, zjednodušení kontaktů, pro zapojení menších zátěží a jako přepínání potenciálů. Vazební relé se zapojují bez použití nářadí a díky pružinovým svorkám Push-In mají připojení odolné proti chvění. Patice s logickým oddělením umožňují jednoduché zapojení. Spínací schopnost je zkoušena podle AC-15 a DC-13. Díky elektrolyticky zlaceným kontaktům je spolupráce s elektronickými rozvody optimální. Přístroje jsou k dodání jako kompletní přístroje nebo samostatné moduly v konstrukcích RT, PT a MT, s logickým oddělením nebo bez něj, s různým napětím cívek a dále se šroubovou svorkou nebo s násuvnými svorkami (Push-In). K dispozici je rozsáhlé příslušenství jako např. patice, přídržné/vyhazovací třmeny, propojovací třmeny a také LED moduly.
  • Značka SIEMENS
Spínací relé
  • S LED indikací Ano

Podobné produkty