Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

SIEMENS Štítek popisný 22 x 22 mm, štítek černý, popisek AUF

SIEMENS Štítek popisný 22 x 22 mm, štítek černý, popisek AUF

Značka
SIEMENS
Kód ELFETEX
11.297.761
EAN
4011209960039
Kód výrobce
3SU1900-0AF16-0AD0
Obrázek je pouze ilustrativní.

Informace o produktu

Informace o produktu

popisovací štítek k nalepení na kryt, velikost štítku 22x22 mm, štítek černý, písmo bílé, s popisem: Auf popisný štítek k popsání povelových a signalizačních zařízení SIRIUS ACT. Pod ochrannou známkou SIRIUS ACT nabízí firma Siemens jedinečné portfolio povelových a signalizačních zařízení se schváleními produktů po celém světě ve čtyřech moderních desginových řadách, vyrobených z odolného pravého kovu a vysoce kvalitního plastu. Inovativní koncepce založená na principu zacvakávání usnadňuje montáž do té míry, že vše zvládnete hravě jednou rukou a bez použití speciálního nářadí. Funkci montážních otvorů přebírají otvory bez drážek, opatřené už 100% ochranou proti přetočení. Díkyvšeobecně vysokému stupni krytí jsou tato odolná zařízení vhodná pro průmyslové a venkovní použití. Dokonce je u nich možné i čištění vysokotlakým paprskem. Spolehlivý provoz nedokáže narušit ani prach, oleje nebo agresivní louhy. Kromě standardního zapo jení lze tato zařízení připojit k řídicí jednotce i přes PROFINET, AS-Interface nebo IO-Link. Tím snížíte své náklady na kabeláž, minimalizujete zdroje chyb a získáte vyšší flexibilitu. Grafický online konfigurátor pohodlně pomůže s výběrem a objednáním jednotlivých součástek, krytů a popisků. K dispozici je rozsáhlá dokumentace (např. příručka, 3D data, schémata zapojení). Dostupné je rozsáhlé volitelné příslušenství (např. popisné štítky, pro zabezpečení ochrany a přístupu, rukojeti, příslušenství ke krytu). SIRIUS ACT – Performance in Action při udělování příkazů a hlášení. Jednoduše smontovatelný, jednoduše silný, jednoduše perfektní.
  • Značka SIEMENS
Identifikační štítky pro ovládací přístroje
  • Otisk OTEVŘENO / NAHORU
  • Potisk ISO symboly Bez potisku
  • Barva Černá
  • Tvar Čtvercový
  • Šířka 22 mm
  • Výška 22 mm

Podobné produkty