Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

SIEMENS Štítek 3SU1900-0AN10-0AA0

SIEMENS Štítek 3SU1900-0AN10-0AA0

Značka
SIEMENS
Kód ELFETEX
11.279.666
EAN
4011209959972
Kód výrobce
3SU1900-0AN10-0AA0
Obrázek je pouze ilustrativní.

Informace o produktu

Ke stažení

Informace o produktu

nosič štítku, 22 mm, rámeček dole s rohy, černý, pro popisný štítek 12,5 mm x 27 mm, k nalepení nosič štítku k popsání povelových a signalizačních zařízení SIRIUS ACT. Pod ochrannou známkou SIRIUS ACT nabízí firma Siemens jedinečné portfolio povelových a signalizačních zařízení se schváleními produktů po celém světě ve čtyřech moderních desginových řadách, vyrobených z odolného pravého kovu a vysoce kvalitního plastu. Inovativní koncepce založená na principu zacvakávání usnadňuje montáž do té míry, že vše zvládnete hravě jednou rukou a bez použití speciálního nářadí. Funkci montážních otvorů přebírají otvory bez drážek, opatřené už 100% ochranou proti přetočení. Díkyvšeobecně vysokému stupni krytí jsou tato odolná zařízení vhodná pro průmyslové a venkovní použití. Dokonce je u nich možné i čištění vysokotlakým paprskem. Spolehlivý provoz nedokáže narušit ani prach, oleje nebo agresivní louhy. Kromě standardního zapo jení lze tato zařízení připojit k řídicí jednotce i přes PROFINET, AS-Interface nebo IO-Link. Tím snížíte své náklady na kabeláž, minimalizujete zdroje chyb a získáte vyšší flexibilitu. Grafický online konfigurátor pohodlně pomůže s výběrem a objednáním jednotlivých součástek, krytů a popisků. K dispozici je rozsáhlá dokumentace (např. příručka, 3D data, schémata zapojení). Dostupné je rozsáhlé volitelné příslušenství (např. popisné štítky, pro zabezpečení ochrany a přístupu, rukojeti, příslušenství ke krytu). SIRIUS ACT – Performance in Action při udělování příkazů a hlášení. Jednoduše smontovatelný, jednoduše silný, jednoduše perfektní.
  • Značka SIEMENS
Identifikační štítky pro ovládací přístroje
  • Otisk Bez potisku
  • Potisk ISO symboly Bez potisku
  • Šířka 29.8 mm
  • Výška 44.8 mm

Ke stažení

Podobné produkty