SALTEK Modul BDM-024-V/2-JFR1 s přepěťovou ochranou 24V DC, max. 1A výměnný
Obrázek je pouze ilustrativní.
Kód výrobce
A06416
  • Způsob montáže DIN lišta 35 mm
  • Svorka 1 Klip, svorka
  • Max. trvalé napětí AC 25 V
  • Jmenovitý proud zátěže 1 A
  • Max. trvalé napětí DC 36 V
  • Jmenovité napětí AC - - - V
  • Jmenovité napětí DC 0 - 24 V