OBO BETTERMANN Vnější roh GA-SA70170EL
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
OBO BETTERMANN
Informace o produktu
Vnější roh pro změnu směru hliníkových kanálů pro vestavbu přístrojů Rapid 80 GA.
  • Značka OBO BETTERMANN
Rohy vnější pro přístrojové instalační kanály
  • Šířka 170 mm
  • Hloubka 70 mm
  • Počet horních částí 1
  • Šířka krytu 1 76.5 mm
  • Provedení Spodní část
  • Materiál Hliník
  • Povrchová úprava Anodizování / eloxování
  • Typ montáže horních dílů Vniřní
  • Bez halogenů Ano
  • Ochranná fólie Ano
  • Symetrický Ano
  • Rozsah provozních teplot -25 - 60 °C