EATON Aktor CSAU-01/01-10I RF spínací 230V/10A IP20
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
172938
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
RF Spínací aktor 10A RLC / 230V AC s BIN vstupem
  • Značka EATON
Spínací akční členy pro sběrnicové systémy
  • Způsob montáže Podomítková montáž
  • Jmenovitý proud 10 A
  • Výstupní výkon 2300 W
  • Jmenovité pracovní napětí 230 - 230 V
  • Sběrnicový systém bezdrátovým přenosem Ano
  • Max. spínací výkon 2300 W
  • Včetně připojení sběrnice Ano
  • Max. počet spínacích výstupů 1
  • Šířka vyjádřená počtem modulárních jednotek 3
  • Max. spínací proud 10 A
  • Jiné sběrnicové systémy xComfort
  • Počet binárních vstupů 1
  • C-zátěž Ano
  • Ovládání lokální / ruční Ano
  • Stupeň krytí (IP) IP20
  • S LED indikací Ano
  • Obousměrný zvuk Ano
  • Modul bus odnímatelný Ano
  • Min.hloubka přístrojové krabice 18 mm