ELEMAN Lišta G-1L-1000/20 ISO propojovací
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
ELEMAN
Informace o produktu
Prop. lišta G-1L-1000/20 ISO, vidlička, 1pól., 80A, rozteč 17,8mm. Propojovací fázové lišty umožňují propojení modulových přístrojů (např. jističů, chráničů, modulových vypínačů apod.) jednoduchým a profesionálním způsobem. Standardní délky lišt jsou 210 mm (propojení 12ti modulů) nebo 1 metr. Tyto standardní rozměry lze libovolně krátit (konce lišt doporučujeme osadit plastovými koncovkami). Ve srovnání s klasickou instalací pomocí kabelových mostů nabízí propojovací lišty následující výhody: • spolehlivé přiřazení fází • zpřehlednění rozváděče • rychlejší instalace - úspora času • kompaktní rozměry
  • Značka ELEMAN
Fázové přípojnice
  • Izolovaný Ano
  • Počet fází 1
  • Průřez 20 mm²
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 90 A
  • Počet pólů 1
  • Délka 1000 mm
  • Jmenovité výdržné napětí 4 kV
  • Typ elektrického připojení Vidlice
  • Vhodné pro počet zařízení 57
  • Max. jmenovité provozní napětí Ue 415 V
  • Rozměr modulární jednotky 17.8 mm