DS7-34DSX032N0-D Softstartér, integr. by
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
134950
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Softstartér, Sortiment: SmartWire-DT stanice, Popis: s interními kontakty typu bypass, Funkce: Softstartér pro třífázovou zátěž, síťové napájecí napětí (50/60 Hz): ULN= 200 - 480 V AC, Napájecí napětí: Us= 24 V DC, Řídicí napětí: UC= 24 V DC, Přiřazený jmenovitý výkon motoru (standardní zapojení, řadové zapojení) při 400 V, 50 Hz: P= 15 kW, při 460 V, 60 Hz: P= 25 HP, Jmenovitý pracovní proud AC-53: Ie= 32 a, jmenovité provozní napětí: Ue= 200 V, 230 V, 400 V, 480 V, Připojení na SmartWire-DT: ano, Konstrukční velikost: FS2, Normy a ustanovení: IEC/EN 60947-4-2, UL 508, CSA22.2-14
  • Značka EATON
Softstartéry
  • Funkce Směr otáčení
  • Jmenovité pracovní napětí Ue 230 - 460 V
  • Jmenovité napětí Us při DC 24 - 24 V
  • Stupeň krytí (IP) IP20
  • Třída aktivace Ostatní, jiné
  • Jmenovitý pracovní proud Ie při 40 ° C Ta 32 A
  • Jmenovitý výkon třífázový motor, standardní zapojení na 230 V 7.5 kW
  • Jmenovitý výkon třífázový motor, standardní zapojení na 400 V 15 kW
  • Jmenovitá okolní teplota bez snížení výkonu 40 °C