SCHNEIDER A9N18501 Jistič C120H 2P 80A D
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
SCHNEIDER ELECTRIC
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
A9N18501
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Modulární jistič C120H, 2p, 80A, char. D. řada výrobků: C120 - řada: Acti 9 - označení výrobku: C120 - typ produktu nebo součásti: miniaturní jistič - označení přístroje: C120H - použití zařízení: distribuce - umístěni nulového vodiče: vlevo - provedení jednotky spouští: nadproudová-zkratová - vypínací schopnost: 10 kA Icu podle EN/IEC 60947-2 - 440 V AC 50/60 Hz, 15 kA Icu podle EN/IEC 60947-2 - 380...415 V AC 50/60 Hz, 15000 A Icn podle EN/IEC 60898-1 - 230...400 V AC 50/60 Hz, 15 kA Icu podle EN/IEC 60947-2 - <= 250 V DC, 30 kA Icu podle EN/IEC 60947-2 - 220...240 V AC 50/60 Hz.
  • Značka SCHNEIDER ELECTRIC
Modulové jističe
  • Vypínací charakteristika D
  • Počet pólů celkem 2
  • Počet chráněných pólů 2
  • Jmenovitý proud 80 A
  • Jmenovité napětí 415 V
  • Jmenovité izolační napětí Ui 500 V
  • Měřitelná pevnost zkratového napětí Uimp 6 kV
  • Dimenzovaná vypínací schopnost Icn podle EN 60898 při 230 V 15 kA
  • Dimenzovaná vypínací schopnost Icn podle EN 60898 při 400 V 15 kA
  • Dimenzovaná vypínací schopnost Icn podle EN 60947-2 při 230 V 30 kA
  • Dimenzovaná vypínací schopnost Icn podle EN 60947-2 při 400 V 15 kA
  • Druh napětí AC
  • Frekvenční rozsah 50 - 60 Hz
  • Třída omezení energie 3
  • Současně spíná nulový vodič Ano
  • Kategorie přepětí 4
  • Stupeň znečištění 3
  • Možnost dalšího zařízení Ano
  • Šířka vyjádřená počtem modulárních jednotek 3
  • Montážní hloubka 44 mm
  • Stupeň krytí (IP) IP20
  • Okolní teplota při provozu 30 - 60 °C
  • Připoj.vodič drát vícežilový 1 - 35 mm²
  • Připoj.vodič drát jednožilový 1.5 - 50 mm²