Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

SCHNEIDER Rukojeť A9A27005 prodlužovací černá

Obrázek je pouze ilustrativní.

SCHNEIDER Rukojeť A9A27005 prodlužovací černá

Značka
SCHNEIDER ELECTRIC
Kód ELFETEX
10.841.550
EAN
3606480324796
Kód výrobce
A9A27005

Informace o produktu

Ke stažení

Informace o produktu

Tato otočná rukojeť Acti 9 pro čelní nebo boční montáž je černá. Toto montážní příslušenství je vhodné pro iC60 (2P, 3P, 4P), iSW (2P, 3P, 4P), iC60+vigi (2P, 3P, 4) P), iID, iSW-NA. Otočná rukojeť je pevná na přední nebo boční straně skříně. Brání otevření dveří, když je zařízení v poloze On, ale lze je deaktivovat úpravou. Jedná se o sadu 1 zařízení. Čelní montáž je možná na dveřích nebo čelním panelu. Je-li zařízení v poloze Otevřené nebo Zavřené s adaptací, lze jej visací zámek odemknout. Tlačítko pro iID test je k dispozici na přední straně otočné rukojeti. Stupeň ochrany je IP55. Uzamykací zařízení není prům. 5 až 8 mm. Rozměry přední strany otočné rukojeti jsou (Š) 75 mm x (V) 75 mm. Provozní teplota je -25 °C až + 55 °C.
  • Značka SCHNEIDER ELECTRIC
Rukojeti pro spínací přístroje
  • Barva Černá
  • S osou Ano
  • Vhodné pro odpínače zátěže Ano
  • Zamykání na visací zámek Ano
  • Vhodné pro nouzové zastavení Ne
  • Vhodné pro jističe Ne
  • S klíčovým zámkem Ne

GPSR Details

Odpovědnost za produkt +

Schneider Electric CZ, s.r.o.

Adresa:U Trezorky 921/2, 158 00 Praha 5, ČR

Telefon: +420 225 382 919
E-mail: podpora@se.com

https://www.se.com/cz/cs

Bezpečnostní dokumenty dodavatele: Bezpečnostní dokumenty dodavatele

Podobné produkty