QSA250N-2/3 QSA 250N-2/3 pojistkový odpí
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
  • Značka EATON
Pojistkové odpínače
  • Provedení jako hlavní vypínač Ano
  • Max. jmenovité provozní napětí Ue AC 690 V
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 250 A
  • Jmenovitý pracovní výkon při AC-23, 400V 147 kW