Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

E59SW1 Software

E59SW1 Software

Kód ELFETEX
10.692.238
EAN
4015081330232
Kód výrobce
136230
Obrázek je pouze ilustrativní.

Informace o produktu

Příslušenství k řadě IPROX-E59, charakteristické vlastnosti výrobku: K dostání jako DC 3vodičová varianta. Spolehlivě rozpoznává cílové objekty z kovu při téměř 3násobném dosahu běžných stíněných nebo nestíněných indukčních senzorů válcového provedení. Vysoce kvalitní design s válcem z nerezové oceli, dvoubarevný, viditelné světlo přes 360°, přední kryt z materiálu Ryton® odolný proti nárazům a zalévací hmota tlumící vibrace.Automatická konfigurace rozpoznává automaticky NPN a PNP připojení a bez zásahu uživatele odpovídajícím způsobem přepíná snímač. Konfigurovatelný dosah, pásmo detekce, rozpoznání předmětů v pozadí (kov) zpoždění a rozpoznání rychlosti díky technologii Smart-Sense™ založené na mikroprocesoru. Nastavení parametrů senzorů zjednodušuje volitelný programovací kabel a konfigurační software ProxView pro systém Windows. Odolné proti vysoké hladině rušení (až do 20 V/m). Odolné proti extrémním teplotám (40 °C).
  • Značka EATON
Příslušenství pro polohové spínače
  • Typ příslušenství Ostatní, jiné

Ke stažení

Podobné produkty