E58-30RS18-HDP Optický bezkontaktní sním
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
135689
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Řada E58 charakteristické vlastnosti výrobku: Senzory s průměrem 18 mm nebo 30 mm.Nepředstižný optický výkon – vyzrálá optika pro velké dosahy umožňuje detekovat cílové objekty i ve znečištěném prostředí. Odolné proti mnoha chemikáliím používaným v automobilovém, potravinářském a lesnickém odvětví. Vhodné do vysokých teplot a k vysokotlakému čištění (82 bar). Mechanická těsnění z Vitonu jsou odolná proti extrémnímu kolísání teploty. Viditelné snímací paprsky všech modelů zjednodušují vestavbu a vyrovnání optického senzoru. Indikátor funkce má nedostižnou intenzitu světla a je viditelný ze všech směrů a za všech světelných podmínek. Jediné senzory s potlačením pozadí a 2-vodičovým obvodem, které jsou na trhu k dostání. 4-vodičové stejnosměrné senzory disponují po jednom výstupu PNP a NPN.
  • Značka EATON
Reflexní světelné závory
  • Jmenovitá spínací vzdálenost 18000 mm
  • Max. výstupní proud 100 mA
  • Postup nastavení Ostatní, jiné
  • Počet polovodičových výstupů se signalizační funkcí 2
  • Typ elektrického připojení Konektor M12
  • Typ spínacího výstupu PNP / NPN
  • Typ spínací funkce Ostatní, jiné
  • Kategorie nevýbušnosti - plyn Bez
  • Kategorie nevýbušnosti - prach Bez
  • Konstrukční typ krytu Kvádr
  • Průměr čidla 30 mm
  • Délka snímače 111 mm
  • Funkce tlačítka sepnutí soumrakem
  • Materiál optického povrchu Sklo
  • Materiál pouzdra Kov
  • Okolní teplota 40 - 55 °C
  • Četnost spínání 312 Hz
  • Spínací napětí OSSD ve stavu "high" 30 V
  • Jmenovité napětí Us při DC 10 - 30 V