E53KBL18T110E Kapacitní bezkontaktní sní
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
134796
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Přibližovací snímač, Sortiment: Řada E53 kapacitní, Kapacitní senzory, Připojení: 3-vodičové, Jmenovitá spínací vzdálenost: Sn= 15 mm, Konstrukční typ (vnější rozměry): M18 x 1 mm, Jmenovité provozní napětí: Ue= 10 - 30 V DC, Typ montáže: nestíněno, Typ spínače: NPN, Možnosti připojení: 2 m připojovací vedení, Kontakty Ö = rozpínací kontakt: 1 rozpínací kontakt, Materiál: Plastové provedení, Stupeň krytí: IP 65
  • Značka EATON
Kapacitní snímače přiblížení
  • Délka snímače 80 mm
  • Průměr čidla 18 mm
  • Mechanická podmínka instalace čidla Není rovinný, plochý
  • Spínací vzdálenost 15 mm
  • Typ spínací funkce Rozpínací kontakt
  • Typ spínacího výstupu NPN
  • Typ elektrického připojení Kabel
  • Počet polovodičových výstupů se signalizační funkcí 1
  • Způsob ovládání Ostatní, jiné
  • Verze rozhraní Bez
  • Typ komunikačního rozhraní Bez
  • Konstrukční typ krytu Válec, šroubovací závit
  • Nátěr pouzdra Ostatní, jiné
  • Kategorie podle EN 954-1 B
  • SIL podle IEC 61508 Bez
  • Výkon.úroveň dle EN ISO13849-1 Bez
  • Rozsah napájecího napětí 10 - 30 V
  • Jmenovité napětí Us při DC 10 - 30 V
  • Druh napětí DC
  • Četnost spínání 250 Hz