DILMF17-10(RAC240) Tichý stykač 18A/7,5
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
104437
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Výkonový stykač, Aplikace: Výkonový stykač pro průmysl polovodičů podle SEMI F47, Výkonové stykače do 150 A s elektronickým pohonem, Kategorie užití: AC-1: Neinduktivní nebo jen slabě induktivní zátěže, topné odpory, AC-3: Motory s kotvou nakrátko: spouštění, vypínání během chodu, AC-4: Motory s kotvou nakrátko: spouštění, brždění protiproudem, reverzace, tipovací provoz, Typy svorek: Šroubové svorky, poznámka: Vhodné také pro motory třídy účinnosti IE3., Zařízení třídy IE3 jsou na obalu označeny logem., Popis: Stykače vhodné pro průmysl polovodičů podle SEMI F47, Stykače bez bručení, vhodné pro automatizaci budov., Pohon lze použít při 50 - 400 Hz., Póly: 3-pólové, Jmenovitý pracovní proud AC-3 380 V 400 V: Ie= 18 A, Jmenovitý pracovní proud AC-1 Konvenční volně tepelný proud, 3pólový, 50 - 60 Hz Otevřený při 40 °C: Ith =Ie= 40 A, zakrytá: Ith= 32 A, Jmenovitý pracovní proud AC-1 Konvenční volně tepelný proud 1pólový bez krytu: Ith= 88 A, zakrytá: Ith= 80 A, Max. výkon pro třífázové motory, 50 - 60 Hz AC-3 220 V 230 V: P= 5 kW, 380 V 400 V: P= 7.5 kW, 660 V 690 V: P= 11 kW, Max. výkon pro třífázové motory, 50 - 60 Hz AC-4 220 V 230 V: P= 2.5 kW, 380 V 400 V: P= 4.5 kW, 660 V 690 V: P= 6.5 kW, Kontakty S = spínací kontakt: 1 spínací kontakt, Poznámky: Spínací prvky podle EN 50012., Integrované bezpečnostní zapojení.
  • Značka EATON
Výkonové stykače pro střídavý proud
  • Jmen. napájecí napětí AC 50Hz 190 - 240 V
  • Jmen. napájecí napětí AC 60Hz 190 - 240 V
  • Typ napětí pro ovládání AC
  • Jmen.provoz.proud Ie AC1, 400V 35 A
  • Jmen.provoz.proud Ie AC3, 400V 18 A
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 7.5 kW
  • Měřený provozní proud Ie při AC-4,400 V 10 A
  • Měřený provozní výkon Ie při AC-4,400 V 4.5 kW
  • Měřený pracovní výkon NEMA 7.4 kW