OBO BETTERMANN Kanál pro vestavbu přístrojů GS-D90210RW
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
OBO BETTERMANN
Informace o produktu
Kanál pro vestavbu přístrojů GS k montáži na stěnu nebo na upevňovací konzoly. Kanál pro vestavbu přístrojů GS je vybaven jazýčky k uchycení přepážky z ocelového plechu, automaticky vytvářejícími kontaktní propojení. Vyrovnání potenciálu mezi jednotlivými spodními díly kanálu se provádí pomocí spojek. Ochranné opatření a vyrovnání potenciálů mezi vrchním a spodním dílem zaručuje patentovaný kryt kanálu, automaticky vytvářející kontaktní propojení. Reálné rozměry systémového otvoru činí 76,5 mm. Vrchní díl se musí objednat samostatně.
  • Značka OBO BETTERMANN
Přístrojové instalační kanály
  • Šířka 210 mm
  • Hloubka 90 mm
  • Délka 2000 mm
  • Počet horních částí 2
  • Šířka krytu 1 76.5 mm
  • Materiál Ocel
  • Barva Bílá
  • číslo RAL 9010
  • Provedení zadní stěna (uvnitř) Se západkami
  • Počet přepážek plug-in 2
  • Typ montáže horních dílů Vniřní
  • Efektivní průřez 16205 mm²
  • Bez halogenů Ano
  • Montážní díry v podlaze Ano
  • Ochranná fólie Ano
  • Symetrický Ano
  • Obdélníková konstrukce Ano
  • Rozsah provozních teplot -25 - 60 °C
  • Rázová pevnost IK10
  • S kabelovým držákem Ne
  • S kanálem konektoru Ne
  • Šířka krytu 2 76.5 mm