DILM185A/22(RAC440)
Obrázek je pouze ilustrativní.
DILM185A/22(RAC440)
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
139538
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Výkonový stykač, Aplikace: Výkonové stykače pro motory, Standardní přístroje nad 170 A, Kategorie užití: AC-1: Neinduktivní nebo jen slabě induktivní zátěže, topné odpory, AC-3: Motory s kotvou nakrátko: spouštění, vypínání během chodu, AC-4: Motory s kotvou nakrátko: spouštění, brždění protiproudem, reverzace, tipovací provoz, Typy svorek: šroubové připojení, Jmenovitý pracovní proud AC-3 380 V 400 V: Ie= 185 A, Jmenovitý pracovní proud AC-1 Konvenční volně tepelný proud, 3pólový, 50 - 60 Hz Otevřený při 40 °C: Ith =Ie= 337 A, zakrytá: Ith= 245 A, Jmenovitý pracovní proud AC-1 Konvenční volně tepelný proud 1pólový bez krytu: Ith= 685 A, zakrytá: Ith= 625 A, Max. výkon pro třífázové motory, 50 - 60 Hz AC-3 220 V 230 V: P= 55 kW, 380 V 400 V: P= 90 kW, 660 V 690 V: P= 140 kW, Max. výkon pro třífázové motory, 50 - 60 Hz AC-4 220 V 230 V: P= 41 kW, 380 V 400 V: P= 75 kW, 660 V 690 V: P= 102 kW, Lze kombinovat s pomocným kontaktem: DILM1000-XHI…, Kontakty S = spínací kontakt: 2 spínací kontakt, Kontakty Ö = rozpínací kontakt: 2 rozpínací kontakt, Poznámky: Integrovaným ochranným členem v ovládací elektronice., 660 V, 690 V popř.1000 V: nelze přímo reverzovat, Druh proudu AC/DC: AC ovládání
  • Značka EATON
Výkonové stykače pro střídavý proud
  • Jmen. napájecí napětí AC 50Hz 380 - 440 V
  • Jmen. napájecí napětí AC 60Hz 380 - 440 V
  • Typ napětí pro ovládání AC
  • Jmen.provoz.proud Ie AC1, 400V 337 A
  • Jmen.provoz.proud Ie AC3, 400V 185 A
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 90 kW
  • Měřený provozní proud Ie při AC-4,400 V 136 A
  • Měřený provozní výkon Ie při AC-4,400 V 75 kW
  • Měřený pracovní výkon NEMA 93 kW