SCHNEIDER Stykač LC1D50AP7 230VAC
Obrázek je pouze ilustrativní.
Kód výrobce
LC1D50AP7
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
TeSys D stykač, 3p(3Z), AC-3, <= 440 V 50A, 230 V AC cívka. řada: TeSys - označení výrobku: TeSys D - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-3, AC-1, AC-4 - popis pólů: 3P - složení kontaktů: 3 Z - [Ue] jmenovité pracovní napětí: <= 300 V DC pro výkonový obvod, <= 690 V AC 25...400 Hz pro výkonový obvod - [Ie] jmenovitý pracovní proud: 50 A (<= 60 °C) při <= 440 V AC AC-3 pro výkonový obvod, 80 A (<= 60 °C) při <= 440 V AC AC-1 pro výkonový obvod - výkon motoru (hp): 15 hp při 200/208 V AC 50/60 Hz pro 3 fáz. motory, 15 hp při 230/240 V AC 50/60 Hz pro 3 fáz. motory, 3 hp při 115 V AC 50/60 Hz pro 1 fáz. motory, 40 hp při 575/600 V AC 50/60 Hz pro 3 fáz. motory, 7,5 hp při 230/240 V AC 50/60 Hz pro 1 fáz. motory, 40 hp při 460/480 V AC 50/60 Hz pro 3 fáz. motory - složení pomocného kontaktu: 1 Z + 1 V - kategorie přepětí: III - [Ith] jmenovitý tepelný proud: 10 A při <= 60 °C pro signalizační obvod, 80 A při <= 60 °C pro výkonový obvod - Irms jmen.zapínací proud: 900 A při 440 V pro výkonový obvod podle IEC 60947, 140 A AC pro signalizační obvod podle IEC 60947-5-1, 250 A DC pro signalizační obvod podle IEC 60947-5-1 - [Icw] jmenovitý krátkodobý výdržný proud: 140 A 100 ms signalizační obvod, 400 A <= 40 °C 10 s výkonový obvod, 810 A <= 40 °C 1 s výkonový obvod, 208 A <= 40 °C 1 min výkonový obvod, 100 A 1 s signalizační obvod, 120 A 500 ms signalizační obvod, 84 A <= 40 °C 10 min výkonový obvod - jmenovitý proud pojistky: 10 A gG pro signalizační obvod podle IEC 60947-5-1, 100 A gG při <= 690 V koordinace typ 2 pro výkonový obvod, 100 A gG při <= 690 V koordinace typ 1 pro výkonový obvod - [Ui] jmenovité izolační napětí: 600 V pro výkonový obvod certifikace UL, 690 V pro signalizační obvod podle IEC 60947-1, 690 V pro výkonový obvod podle IEC 60947-4-1, 600 V pro signalizační obvod certifikace CSA, 600 V pro signalizační obvod certifikace UL, 600 V pro výkonový obvod certifikace CSA - elektrická životnost: 1,1 mil. cyklu 80 A AC-1 při Ue <= 440 V, 1,45 mil. cyklu 50 A AC-3 při Ue <= 440 V - ztrátový výkon na pól: 3,7 W AC-3, 9,6 W AC-1 - ochraný kryt: ano - montážní držák: lišta, deska - standardy: EN 60947-5-1, IEC 60947-5-1, CSA C22.2 č. 14, EN 60947-4-1, IEC 60947-4-1, UL 508 - certifikace výrobku: GOST, LROS (Lloyds register of shipping), RINA, CCC, CSA, UL, BV, DNV, gL - připojení - svorky: ovládací obvod : šroubové svorky 1 kabel(y) 1...4 mm² - tuhost kabelu: ohebný - ano kabelová koncovka, ovládací obvod : šroubové svorky 2 kabel(y) 1...4 mm² - tuhost kabelu: pevný - ne kabelová koncovka, ovládací obvod : šroubové svorky 2 kabel(y) 1...2,5 mm² - tuhost kabelu: ohebný - ano kabelová koncovka, ovládací obvod : šroubové svorky 1 kabel(y) 1...4 mm² - tuhost kabelu: ohebný - ne kabelová koncovka, ovládací obvod : šroubové svorky 1 kabel(y) 1...4 mm² - tuhost kabelu: pevný - ne kabelová koncovka, ovládací obvod : šroubové svorky 2 kabel(y) 1...4 mm² - tuhost kabelu: ohebný - ne kabelová koncovka - kroutící moment: ovládací obvod : 1,7 N.m - na šroubové svorky - pomocí šroubováku Philips č. 2, výkonový obvod : 5 N.m - na šroubovací svorky EverLink - kabel 1...25 mm² šestihranný 4 mm, ovládací obvod : 1,7 N.m - na šroubové svorky - pomocí šroubováku plochý Ø 6 mm, výkonový obvod : 8 N.m - na šroubovací svorky EverLink - kabel 25...35 mm² šestihranný 4 mm - provozní doba: 4...19 ms vypínání, 12...26 ms spínání - úroveň bezpečnosti a spolehlivosti: B10d = 1369863 cyklu stykač s jmenovitým zatížením podle EN/ISO 13849-1, B10d = 20000000 cykly stykač s mechanickým zatížením podle EN/ISO 13849-1 - mechanická životnost: 6 Mcyklů.
  • Značka SCHNEIDER ELECTRIC
Výkonové stykače pro střídavý proud
  • Jmen. napájecí napětí AC 50Hz 230 - 230 V
  • Jmen. napájecí napětí AC 60Hz 230 - 230 V
  • Typ napětí pro ovládání AC
  • Jmen.provoz.proud Ie AC1, 400V 80 A
  • Jmen.provoz.proud Ie AC3, 400V 50 A
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 22 kW
  • Měřený provozní výkon Ie při AC-4,400 V 11 kW
  • Počet hlavních spín.kontaktů 3
  • Měřený provozní proud Ie při AC-4,400 V 25 A