Konektor Weidmuller HDC-C-HD-SM2.5AU
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
WEIDMÜLLER
Informace o produktu
Kontaktní prvek pro připojení vodiče k průmyslovému konektoru.
  • Značka WEIDMÜLLER
Kontakty pro průmyslové konektory
  • Typ kontaktů Pin
  • Připoj.vodič drát vícežilový 2.5 - 2.5 mm²
  • Typ elektrického připojení Krimpovací připojení
  • Délka odizolování 8 mm
  • Typ kontaktů Soustruh
  • Průměr plug-in kontaktu 1.6 mm
  • Materiál kontaktu Ostatní slitiny mědi
  • Materiál povrchu kontaktu Zlato
  • Okolní teplota 40 - 40 °C
  • Připoj.vodič drát jednožilový - - - mm²
  • Připoj.vodič lanko s dutinkou - - - mm²
  • Připoj.vodič lanko bez dutinky - - - mm²
  • Max. provozní proud kontaktu 10 A