TEHALIT Kanál DNG7510007030B propojovací, s víkem, 75x100, barva šedá, délka 2m
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
TEHALIT
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
DNG7510007030B
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Propojovací kanál DNG 75x100 s víkem, barva šedá, délka 2m
Nejmenší možné objednací množství – balení 16M
  • Značka TEHALIT
Propojovací kanály pro rozvaděče
  • Výška 75 mm
  • Šířka 100 mm
  • Rozteč štěrbin 7.5 mm
  • Šířka štěrbiny 5 mm
  • Typ boční stěny Se zářezy
  • Délka 2000 mm
  • Samozhášecí Ano
  • Efektivní průřez 6353 mm²