OEZ Lišta S2L-1000-16 propojovací
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
OEZ LETOHRAD
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
OEZ:37378
Informace o produktu
Informace o produktu
2pól. provedení, průřez 16 mm2, rozteč 17,8 mm, počet vývodů 28 x 2, kolíky
  • Značka OEZ LETOHRAD
Fázové přípojnice
  • Počet fází 2
  • Počet pólů 2
  • Vhodné pro počet zařízení 28
  • Rozměr modulární jednotky 17.8 mm
  • Průřez 16 mm²
  • Délka 1016 mm
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 80 A
  • Typ elektrického připojení Pin
  • Izolovaný Ano
  • Jmenovité výdržné napětí 8 kV
  • Max. jmenovité provozní napětí Ue 415 V