OEZ Lišta S1L-27-1000-16 propojovací
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
OEZ LETOHRAD
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
OEZ:37376
Informace o produktu
Informace o produktu
1pól. provedení, průřez 10 mm2, rozteč 27 mm, počet vývodů 27, kolíky
  • Značka OEZ LETOHRAD
Fázové přípojnice
  • Počet fází 1
  • Počet pólů 1
  • Vhodné pro počet zařízení 37
  • Rozměr modulární jednotky 27 mm
  • Průřez 16 mm²
  • Délka 970 mm
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 80 A
  • Typ elektrického připojení Pin
  • Izolovaný Ano
  • Jmenovité výdržné napětí 8 kV
  • Max. jmenovité provozní napětí Ue 690 V