Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

EATON Kryt LS-XSK-ZBZ

EATON Kryt LS-XSK-ZBZ

Značka
EATON
Kód ELFETEX
10.097.018
EAN
4015081065974
Kód výrobce
106837
Recyklační poplatek vč. DPH
0,01 Kč
Obrázek je pouze ilustrativní.

Informace o produktu

Ke stažení

Informace o produktu

IEC EN 60947-5-1, IP65, schválení německé oborové profesní organizace GS-ET-19, přístroj na světové trhy, ovladač elektromagnetického jištění dveří, spolehlivým zajištěním a zablokováním ochranných dveří zvyšuje LS-ZBZ bezpečnostní standard při ochraně osob i procesů. LS-ZBZ pracuje podle dvou principů funkce: s magnetickým blokováním nebo s pružinovým zajištěním.Pružinové zajištění je optimálně vhodné ke zvýšené ochraně osob. I při výpadku elektrického napájení tak všechny dveře zůstanou bezpečně uzamčené. V případě nouze lze ochranný kryt otevřít prostřednictvím pomocného odblokování. Zablokování magnetickou silou se používá v ochraně osob a procesů. Přivedením napětí se ochranný kryt uzamkne, při výpadku napájení je ochranná oblast přímo dostupná. S oddělenou indikací polohy dveří, vhodné pro elektroniku dle normy IEC/EN 61131-2
  • Značka EATON
Krytky pro tlačítkové ovladače
  • Barva Ostatní, jiné
  • Provedení Ostatní, jiné
  • Tvar obdélníkový

Ke stažení

Podobné produkty