NZMN2-VE100-SVE
Obrázek je pouze ilustrativní.
NZMN2-VE100-SVE
Kód výrobce
113247
  • Značka EATON
Výkonové jističe distribuční
  • Jmenovitý trvalý proud Iu 100 A
  • Rozsah jmenovitého napětí 690 - 690 V
  • Jmenovitá zkratová vypínací schopnost Icu při 400 V, 50 Hz 50 kA
  • Rozsah nastavení spouštěče přetížení 50 - 100 A
  • Rozsah nastavení krátkodobého zpoždění zkratové spouště 100 - 1000 A
  • Rozsah nastavení nezpožděné zkratové spouště 1200 - 1200 A