Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vážení zákazníci,

Vážení zákazníci, poslední závoz zboží na pobočky a kurýrní službou bude dne 18.12.2020. Zboží skladem na pobočkách lze vyzvedávat do 23.12.2020. V období inventur budou uvdedené skladové dispozice na e-shopu pouze orientační.

Vaše objednávky budou opět vyřizovány od 4.1.2021. Více info zde.

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. « 

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. «

LS-XNG-ZBZ

LS-XNG-ZBZ

Kód ELFETEX
10.096.171
EAN
4015081065943
Kód výrobce
106834
Recyklační poplatek vč. DPH
0,06 Kč
Obrázek je pouze ilustrativní.

Informace o produktu

IEC EN 60947-5-1, IP65, schválení německé oborové profesní organizace GS-ET-19, přístroj na světové trhy, ovladač elektromagnetického jištění dveří, spolehlivým zajištěním a zablokováním ochranných dveří zvyšuje LS-ZBZ bezpečnostní standard při ochraně osob i procesů. LS-ZBZ pracuje podle dvou principů funkce: s magnetickým blokováním nebo s pružinovým zajištěním.Pružinové zajištění je optimálně vhodné ke zvýšené ochraně osob. I při výpadku elektrického napájení tak všechny dveře zůstanou bezpečně uzamčené. V případě nouze lze ochranný kryt otevřít prostřednictvím pomocného odblokování. Zablokování magnetickou silou se používá v ochraně osob a procesů. Přivedením napětí se ochranný kryt uzamkne, při výpadku napájení je ochranná oblast přímo dostupná. S oddělenou indikací polohy dveří, vhodný pro elektroniku dle normy IEC/EN 61131-2
  • Značka EATON
Ovladače pro polohové spínače se samostatným ovladačem
  • Provedení Pohon s horizontálním upevněním

Ke stažení

Mohlo by Vás zajímat