Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vážení zákazníci,

Vážení zákazníci, poslední závoz zboží na pobočky a kurýrní službou bude dne 18.12.2020. Zboží skladem na pobočkách lze vyzvedávat do 23.12.2020. V období inventur budou uvdedené skladové dispozice na e-shopu pouze orientační.

Vaše objednávky budou opět vyřizovány od 4.1.2021. Více info zde.

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. « 

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. «

Rukojeť NZM3-XHB černá

Rukojeť NZM3-XHB černá

Kód ELFETEX
10.092.182
EAN
4015082666286
Kód výrobce
266628
Obrázek je pouze ilustrativní.

Informace o produktu

Volitelné příslušenství k řadě výkonových spínačů NZM nabízí bohaté portfolio možností využití při nasazení na celém světě. Montáž je vždy pružná a jednoduchá díky modulárním funkčním skupinám. Upozornění: Otočná rukojeť dveřní spojky s rotačním pohonem. Prodlužovací osa NZM..-XV4. Venkovní výstražný štítek/označovací štítek německy/anglicky. černožlutá šipka blesku. Venkovní výstražná tabulka / označovací tabulka s upevněním sponou. Pro zvýšenou ochranu před dotykem na straně napájení Objednejte si krycí lištu před dotyky prstů IP2X. S černou otočnou rukojetí dveřní spojky. Uzamykatelná v poloze 0 na rukojeti s maximálně 3 visacími zámky., lze upravit také v poloze I. S dveřním zámkem. Lze použít pro: NZM3(-4), PN3-4, N(S)3(-4)
  • Značka EATON
Rukojeti pro spínací přístroje
  • Uzamykatelný Ano
  • Barva Černá
  • S osou Ano
  • Vhodné pro jističe Ano
  • Vhodné pro odpínače zátěže Ano

Ke stažení

Mohlo by Vás zajímat