Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vážení zákazníci, dne 24.10.2021 bude probíhat plánovaná údržba systému. Během dne tedy může docházet k dočasným výpadkům. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Vážení zákazníci, poslední závoz zboží na pobočky a kurýrní službou bude dne 18.12.2020. Zboží skladem na pobočkách lze vyzvedávat do 23.12.2020. V období inventur budou uvdedené skladové dispozice na e-shopu pouze orientační.

Vaše objednávky budou opět vyřizovány od 4.1.2021. Více info zde.

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. « 

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. «

Rukojeť NZM3-XDVR

Rukojeť NZM3-XDVR

Kód ELFETEX
10.090.569
EAN
4015082601409
Kód výrobce
260140
Obrázek je pouze ilustrativní.

Informace o produktu

Volitelné příslušenství k řadě výkonových spínačů NZM nabízí bohaté portfolio možností využití při nasazení na celém světě. Montáž je vždy pružná a jednoduchá díky modulárním funkčním skupinám. Upozornění: Kompletní včetně otočného pohonu, kombinovatelná s izolovaným rámem, dotaz na polohu rukojeti MODAN lze dovybavit drátovým spouštěčem. Červeno-žluté pro nouzové vypnutí . Uzamykatelné v poloze 0 na spínači max. 3 visacími zámky. Použitelné pro: NZM3(-4), PN3-4, N(S)3(-4)
  • Značka EATON
Rukojeti pro spínací přístroje
  • Uzamykatelný Ano
  • Barva Červená
  • Vhodné pro nouzové zastavení Ano
  • Vhodné pro jističe Ano
  • Vhodné pro odpínače zátěže Ano

Ke stažení

Mohlo by Vás zajímat