Stykač DILM32-10 110V50HZ,120V60HZ
Obrázek je pouze ilustrativní.
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
277257
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Výkonový stykač, Aplikace: Výkonové stykače pro motory, Výkonové stykače do 170 A, 3pólové, Kategorie užití: AC-1: Neinduktivní nebo jen slabě induktivní zátěže, topné odpory, AC-3: Motory s kotvou nakrátko: spouštění, vypínání během chodu, AC-4: Motory s kotvou nakrátko: spouštění, brždění protiproudem, reverzace, tipovací provoz, Typy svorek: Šroubové svorky, poznámka: Vhodné také pro motory třídy účinnosti IE3., Zařízení třídy IE3 jsou na obalu označeny logem., Póly: 3-pólové, Jmenovitý pracovní proud AC-3 380 V 400 V: Ie= 32 A, Jmenovitý pracovní proud AC-1 Konvenční volně tepelný proud, 3pólový, 50 - 60 Hz Otevřený při 40 °C: Ith =Ie= 45 A, zakrytá: Ith= 36 A, Jmenovitý pracovní proud AC-1 Konvenční volně tepelný proud 1pólový bez krytu: Ith= 100 A, zakrytá: Ith= 90 A, Max. výkon pro třífázové motory, 50 - 60 Hz AC-3 220 V 230 V: P= 10 kW, 380 V 400 V: P= 15 kW, 660 V 690 V: P= 17 kW, Max. výkon pro třífázové motory, 50 - 60 Hz AC-4 220 V 230 V: P= 4 kW, 380 V 400 V: P= 7 kW, 660 V 690 V: P= 10 kW, Lze kombinovat s pomocným kontaktem: DILM32-XHI.., DILA-XHI(V).., Kontakty S = spínací kontakt: 1 spínací kontakt, Poznámky: Spínací prvky podle EN 50012., Druh proudu AC/DC: AC ovládání
  • Značka EATON
Výkonové stykače pro střídavý proud
  • Jmenovitý výkon při AC3, 400 V 15 kW
  • Počet hlavních spín.kontaktů 3
  • Počet pomocných spín.kontaktů 1
  • Jmen.provoz.proud Ie AC3, 400V 32 A
  • Jmen.provoz.proud Ie AC1, 400V 45 A
  • Jmen. napájecí napětí AC 50Hz 110 - 110 V
  • Jmen. napájecí napětí AC 60Hz 120 - 120 V
  • Typ připojení hlavního obvodu Šroubová svorka
  • Typ napětí pro ovládání AC
  • Měřený provozní proud Ie při AC-4,400 V 15 A
  • Měřený provozní výkon Ie při AC-4,400 V 7 kW
  • Měřený pracovní výkon NEMA 14.9 kW
  • Vhodné pro modulární instalaci Ne
  • Šířka 45 mm
  • Výška 85 mm
  • Hloubka 97 mm
  • Jmenovité napětí Us při DC - - V
  • Provozní napětí při AC 50 Hz 24 - 690 V
  • Provozní napětí při AC 60 Hz 24 - 690 V