Q18LWK1-GN/WB
Obrázek je pouze ilustrativní.
Q18LWK1-GN/WB
Značka
EATON
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
38883
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Ke stažení
Informace o produktu
Olvádací hlavice přepínač§ - prosvětlené, Sortiment: RMQ16, Samostatný přístroj, Konstrukční typ: S otočným úchytem, bez aretace, Včetně ochrany proti zkroucení VS, se žárovkou, 24 V, 2 polohy, Barva Otočný úchyt: zelený, Stupeň krytí: IP 65, Připojení na SmartWire-DT: ne, čelní rozměr: 18 x 18 mm, Stupeň krytí: IP 65
  • Značka EATON
Přední kryty pro přepínače
  • Počet spínacích poloh 2
  • Typ ovládacího prvku Páčka, klička
  • Možnost osvětlení Ano
  • Barva ovládacího prvku Černá
  • Barva krytu signální kontrolky Zelená
  • Konstrukční typ objektivu Čtvercový
  • Průměr otvoru 16 mm