ELEMAN Lišta G-3L-1000/16C, propojovací, délka 1m
Informace o produktu
Prop. lišta G-3L-1000/16C, vidlička, 3pól., 80A, rozteč 17,8mm, 16mm2, 1m, přip. míst = 57, pro šroub M5-M6, C = vedená středem, koncovka EK-C-2+3/16.
Propojovací fázové lišty umožňují propojení modulových přístrojů (např. jističů, chráničů, modulových vypínačů apod.) jednoduchým a profesionálním způsobem. Standardní délky lišt jsou 210 mm (propojení 12ti modulů) nebo 1 metr. Tyto standardní rozměry lze libovolně krátit (konce lišt doporučujeme osadit plastovými koncovkami). Ve srovnání s klasickou instalací pomocí kabelových mostů nabízí propojovací lišty následující výhody:
• spolehlivé přiřazení fází
• zpřehlednění rozváděče
• rychlejší instalace - úspora času
• kompaktní rozměry
- Značka ELEMAN
Fázové přípojnice
- Izolovaný Ano
- Počet fází 3
- Průřez 16 mm²
- Jmenovitý trvalý proud Iu 80 A
- Počet pólů 3
- Délka 1000 mm
- Typ elektrického připojení Vidlice
- Vhodné pro počet zařízení 57
- Rozměr modulární jednotky 17.8 mm