Ventilátor HXTR/2-250 230/400V
Obrázek je pouze ilustrativní.
Ventilátor HXTR/2-250 230/400V
Značka
ELEKTRODESIGN
Kód ELFETEX
EAN
Kód výrobce
527386
Recyklační poplatek vč. DPH
Informace o produktu
Informace o produktu
výkonný axiální ventilátor na zeď
  • Značka ELEKTRODESIGN
Nástěnné ventilátory pro průmysl a komerční účely
  • Jmenovité napětí 230 V
  • Průtok 1530 m³/h
  • Jmenovitá světlost / šířka 250 mm
  • Frekvence sítě 50 Hz