Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

LEGRAND SMART HOME – jednoduše ve spojení s vaším domovem


Chytré ovládací přístroje Legrand Smart Home

Legrand ve spojení s Netatmo vyvinul řadu chytrých ovládacích přístrojů Legrand Smart Home.

Objevte nové chytré vypínače a zásuvky od společnosti Legrand (vyvinuté společně s Netatmo), které umožňují dálkově ovládat světla, rolety a domácí spotřebiče ze smartphonu nebo hlasovým ovládáním. 
Komunikace probíhá prostřednictvím protokolu ZigBee 3.0. K dispozici jsou zatím v těchto designech rámečků – Valena Life, Valena Allure, Céliane a Plexo. Další designové řady budou přicházet.

Tyto přístroje mají řadu unikátních vlastností:

  • vhodné pro rekonstrukce, stejná kabeláž jako pro klasické přístroje, které nahradíte drátovými přístroji Valena Life with Netatmo. Doplnit je můžete o další bezdrátové přístroje.
    POZOR: zapojení na kabeláž přenechte odborníkovi.
  • jednoduché zprovoznění instalace a párování přístrojůzvládne i koncový uživatel
  • změny a další nastavení jednoduše pomocí mobilní aplikace Home + Control
  • možnost ovládání v aplikacích třetích stran jako např. Apple HomeKit a GoogleHome
  • vzdálené ovládáníodkudkoliv na světě
  • automatická aktualizace firmwaru přístrojůpokud instalaci připojíte k internetu

Opusťte svůj domov v klidu

"Vypnul jsem světla v kuchyni?" Tento druh otázek bude dávná historie! Stačí jedno klepnutí na tlačítko „Opustit domov“ ve vaší aplikaci nebo na hlavním vypínači a všechna světla vašeho domu se automaticky vypnou. Můžete také na dálku zjistit, zda je třeba zavřít garážová vrata a vyzkoušet ovládání ostatních připojených zařízení.


Váš smartphone se stane dálkovým ovládáním

Stáhněte si aplikaci „Home + Control“ a využijte plný potenciál připojených zařízení. Můžete kontrolovat domácnost přímo ve vašem telefonu prostřednictvím notifikací podle scénářů, které si definujete. Světla u vás doma v obývacím pokoji svítí např. déle než 6 hodin? Budete upozorněni v aplikaci a můžete je vypnout, ať jste právě kdekoli. Díky aplikaci „Home + Control“ můžete také sledovat vaši aktuální spotřebu a celkovou spotřebu energie připojených produktů. Vše lze ovládat také v aplikacích Apple HomeKit a GoogleHome.


Snadná instalace

Řešení vyžaduje pouze instalaci tzv. startovacího kitu. Poté lze všechny ostatní přístroje přidávat postupně a tam, kde chcete. Potřebujete ovládat světla v nové místnosti? Podle potřeby můžete přidat nové bezdrátové vypínače, které potřebujete! Jednoduše bez vrtání do zdi.


Startovací KIT Legrand Valena Life with Netatmo

Chytré produkty z řady Valena Life with Netatmo vždy vyžadují instalaci startovacího kitu Valena Life with Netatmo.


Jedná se o nezbytný základ, který ovládá všechna chytrá zařízení s možností jejich vzájemného propojení do systému inteligentní domácnosti.Kompatibilita s hlasovými asistenty

Chytré ovládací přístroje Legrand Smart Home spolupracují s hlavními hlasovými asistenty Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Homepod. Jednoduchými hlasovými pokyny můžete zapínat a vypínat světla, ovládat žaluzie, vytápění atd. Zkrátka mít svůj dům pod kontrolou.


Přivítejte u vás doma Legrand Smart Home: inteligentní dům od společnosti Legrand

Muž se vrací domů ze supermarketu s náručí plnou jídla. Jak si rozsvítí? Dá jednoduchý pokyn, aby Legrand  Smart Home rozsvítil světla v kuchyni. Žena díky aplikaci „Home + Control“ ovládá stmívač světla přímo na svém smartphonu.

Mladý pár se právě nastěhoval. Při zabydlování a rozmísťování nábytku nalepí vypínače přímo na zeď tam, kde je to nejvhodnější. Při odchodu z domova postačí rodině pouze jedno kliknutí na vypínač poblíž vstupních dveří, aby zhasla všechna světla, ztlumila se hudba a stáhly se žaluzie.

V době, kdy dojde k výpadku proudu, se v domě rodičů pořádá večírek. Oznámení se odesílá přímo na smartphone rodičů.

Díky společnosti Legrand je nyní inteligentní dům dostupný pro všechny. Všechna zařízení lze spravovat bezdrátovými vypínači, ovládat pomocí smartphonu nebo hlasem pomocí Smart Home Legrand.


VIDEO INSTALAČNÍ NÁVODY PRO ZAPOJENÍ VALENA LIFE WITH NETATMO


Termostaty a chytré hlavice Netatmo zefektivní vytápění

S chytrými termostaty Netatmo můžete snadno regulovat kotel na plyn či elektřinu. K bezdrátovému ovládání jednotlivých topných těles jsou pak určeny chytré hlavice Netatmo. Nastavte si profily pro různé denní rutiny a ušetřete tak až třetinu nákladů za vytápění. Vše je navíc dokonale intuitivní. Regulaci topení můžete provádět přes smartphone s OS Android nebo iOS (Apple HomeKit). Požadovanou teplotu lze nastavit i hlasem.


Chytré kamery Netatmo – buďte v obraze

Zabezpečte vaši domácnost chytrou kamerou Netatmo. Kamera pro venkovní použití dokáže rozlišovat mezi autem, osobou nebo zvířetem a dle nastavení posílat upozornění na mobilní telefon. Zároveň funguje i jako LED venkovní osvětlení. Vnitřní kamera je schopna rozlišovat i jednotlivé tváře na známé a neznámé a vyvolat poplach prostřednictvím spárované sirény nebo odeslat notifikaci na mobilní telefon. Obě kamery umožňují záznam událostí na paměťovou kartu, Dropbox nebo FTP a propojení na server pomocí Wi-Fi. Díky mobilní aplikaci budete mít v reálném čase dokonalý přehled, co se děje v jejím zorném poli. Pro vyšší úroveň zabezpečení v nabídce nechybí ani doplňkové okenní senzory.


Chytrá domácnost Netatmo – jednodušeji už to nejde

Výrobky Netatmo lze zapojit do systémů chytré domácnosti – SmartHome. S jejich pomocí můžete jednoduše a odkudkoliv ovládat vše od topení, osvětlení, zavlažování až po domovní telefon či kamery. Cílem je zvýšení komfortu bydlení a snížení energetické náročnosti chodu celé domácnosti. Ovládání všech prvků Netatmo je intuitivní a hlavně jednotné. Ke komunikaci využívá chytré platformy Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant a další.


Legrand Smart Home – připojit váš dům nebylo nikdy dříve jednodušší

Legrand, světový lídr v oblasti chytrého bydlení, vám nabízí sílu pro snadné připojení vašeho domova.

Okamžitě reagujte na výstrahy a upozornění a ovládejte telefonem, tabletem nebo hlasovým příkazem veškerá bezpečnostní a energeticky úsporná zařízení ve vaší domácnosti - topení, domácí videotelefony, zvonky, kamery, rolety, osvětlení nebo zásuvky.


LEGRAND

Jsme francouzská společnost a patříme mezi světové lídry v oboru elektroinstalací a digitální infrastruktury. Jsme považování také za globální dodavatele řešení pro LAN a datová centra a v oboru inteligentních PDU se řadíme mezi světové lídry. Jsme aktivní ve více než 180 zemích světa s celkovým počtem téměř 38 000 zaměstnanců a v 90 z nich máme obchodní zastoupení. Naše tržby za rok 2019 dosáhly 6,622 miliard EUR. Nabízíme přes 300.000 produktů v oblasti řízení osvětlení, vytápění, správy datových sítí apod., díky čemuž můžeme nabídnout široký výběr řešení na míru pro komerční, průmyslové a rezidenční projekty. V České republice jsme přítomni již od roku 1992. Kancelář společně se showroomem máme v Praze v ulici Sokolovská. Odtud nabízíme odbornou pomoc a podporu našim klientům a partnerům od návrhu až po dokončení jejich projektů. Všichni v Legrand věříme, že klíčem k úspěchu a spokojeným zákazníkům je posouvání technologických hranic. Systém distribuce a řízení elektrické energie, organizace a vedení kabelů, elektroinstalační přístroje a příslušenství a mnoho dalších našich produktů tak přináší řadu inovací, které ocení leckterý uživatel. Přijďte se podívat k nám do showroomu a přesvědčte se sami.

Pokud potřebujete pomoci s projektem, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme. Jsme schopni vypracovat pro vás návrh unikátního řešení, připravit podklady pro tendr a zajistit vám v něm projektovou ochranu.

NETATMO

Francouzská společnost Netatmo spadající od roku 2018 do skupiny Legrand se specializuje na chytrou elektroniku. Ta nalézá využití především v obytných budovách a domácnostech.  Veliký důraz klade především na jednoduchost instalace a intuitivní ovládání. Převážnou část produktů tak dokáže nainstalovat, zprovoznit a nastavit samotný koncový uživatel. Jedná se například o chytré termostaty a hlavice k regulaci vytápění a chytré kamery k zabezpečení budov. Většina výrobků Netatmo dokáže spolupracovat se systémy chytré domácnosti – SmartHome a je kompatibilní s mobilními OS Android i iOS, takže je lze ovládat pomocí aplikace Home + Control, která je zdarma a kompletně v češtině, ale také prostřednictvím aplikací třetích stran jako jsou např. HomeKit a GoogleHome, které možná znáte z ovládání jiných chytrých zařízení, které již máte doma (chytré TV, robotické vysavače atp.).