Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vážení zákazníci,

Vážení zákazníci, poslední závoz zboží na pobočky a kurýrní službou bude dne 18.12.2020. Zboží skladem na pobočkách lze vyzvedávat do 23.12.2020. V období inventur budou uvdedené skladové dispozice na e-shopu pouze orientační.

Vaše objednávky budou opět vyřizovány od 4.1.2021. Více info zde.

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. «

Junior Sales engineer - rozvaděče

***JUNIOR SALES ENGINEER - ROZVADĚČE***

Elfetex spol. s r.o.

Jsme elektrotechnický velkoobchod a jsme již 30 let na trhu. Máme 25 poboček po celé ČR. Patříme do top 5 českých elektro velkoobchodů a B2B obchodníků.

Nebojíte se práce a chcete nám pomoci získat větší podíl na trhu?

Pak hledáme právě Vás. Jako Junior sales engineer - rozvaděče, budete součástí zvyšování obratu a maximalizace zisku a rozšíření našeho podnikání na vám přiděleném území.

Právě obsazujeme pozici ***JUNIOR SALES ENGINEER - ROZVADĚČE***:

Bude Vám svěřena zodpovědnost za šíření naší značky, budování sítě odběratelů a vyřizování potřeb a přání našich zákazníků, k jejich plné spokojenosti.

Služby, které budete poskytovat na pozici „Junior SE – rozvaděče“ výrazně ovlivňují spokojenost zákazníka a současně i výsledky práce obchodního týmu. Budete členem týmu

Vaše náplň práce bude obsahovat:

·         Budete připravovat technickou nabídku pro zákazníky na kompletní rozvaděče a zapracovávat změn do výkresů a dokumentace – typicky schéma zapojení

·         Budete navrhovat nejlepší způsob technického zapojení rozvaděčů podle zákazníkovi specifikace

·         Obchodně technická jednání se zákazníky o jejich specifikacích

·         Vyjednávání s dodavateli o ceně a podmínkách nákupu materiálu

·         Práce s preferovanou produktové řadu od vybraných dodavatelů (typicky OEZ, EATON, Schneider, Hager, Legrand apod)

·         Podpora technických požadavků z poboček a od aktivních obchodních případů

Profil ideálního kandidáta:

·         orientace ve schéma zapojení – podmínkou

·         učební obor v oboru elektro výhodou (absolventa zaučíme)

·         umět zjistit požadavky obchodníka, natipovat požadavky a složit rozvaděč

·         pečlivost

·         zájem a chuť se dále vzdělávat

·         znalost MS Office,

·         Informační SAP – výhodou,

·         Výhodnou znalost AutoCad nebo OEZ konfigurátor nebo E-Config apod.

·         řidičský průkaz sk. B

My Vám nabízíme:

·         možnost pracovat v úspěšné a stabilní společnosti, která je od roku 1998 členem nadnárodního koncernu Wütrh

·         samostatnou práci s možností uplatnit všechny získané znalosti a dovednosti

·         práci v dynamickém a profesionálním kolektivu

·         možnost sebevzdělávání formou školení a seminářů

·         motivující mzdové ohodnocení

·         roční odměny dle dosažených hospodářských výsledků

·         osobní automobil i pro soukromé užívání, mobilní telefon, notebook

·         další zaměstnanecké výhody (bonusy/prémie, dotované stravování, výhodný telefonní paušál, příspěvek na penzijní připojištění…)

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete nám svůj životopis na [email protected]